Poznej-Šternbersko.cz

česko-polská spolupráce

Okres Prudník

search cal facebook RSS malované mapy

Aktuality

4 / 9 / 2019
III. Orientační kopýtko


Přátelé, máme tu další ročník orientačního závodu dvojic na koních. Tento rok se závod bude odehrávat ve vesnici Huzová, kde máme nádhernou krajinu a úžasné zázemí, jak pro koně, tak jezdce. Závod bude mít kolem 10-15 km,jezdci jedou přírodou podle fáborků, náhodně jsou po trase hádanky,za které se na konci odčítájí minuty s celkového času, závod se jede ve dvojici a vyhrávájí ti s nejkratším časem. Věcné ceny a medaile od 1. Do 5. místa. Pro každého účastníka památní stužka. Bude pro vás nachystané občerstvení a k večeru i živá country kapela. Startovné je 150kč za jezdce/koně. (300 Kč/tým)Fotogalerie:


« zpět | přehledlogo Stredni MoravaJeseniky  

 

Informační centrum Šternberk

Horní nám. 2, 785 01 Šternberk, tel.: +420 739 486 060

email: info@poznej-sternbersko.cz

 

Turistický informační portál Olomouckého kraje

http://ok-tourism.cz/

Regiony sobě

Národní síť Místních akčních skupin české republiky

http://www.regionysobe.cz/

CZ-PL

Projekt CZ.3.22/3.3.07/14.04462 "Společně za atraktivitami našich regionů" je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007–2013 „Překračujeme hranice“.

 

                                                                                Logo Olomoucký kraj                      

Provoz informačního centra je realizován za finanční podpory města Šternberka.   Na provoz turistického informačního centra finančně přispívá Olomoucký kraj.