Poznej-Šternbersko.cz

česko-polská spolupráce

Okres Prudník

search cal facebook RSS malované mapy

Aktuality

27 / 3 / 2018
Jarní svoz velkého odpadu a kompost. zeleně


Také letos organizuje město Šternberk svoz velkoobjemového odpadu. Týká se to také nebezpečných odpadů a kompostovatelné zeleně. Vše uvedené mohou občané na stanovištích velkoobjemových kontejnerů odevzdávat zdarma. Svoz velkoobjemových odpadů se uskuteční v dubnu, a to vždy v sobotu: 7., 14., 21. a 28. dubna od 8 do 12 hodin dle níže uvedeného harmonogramu. V těchto termínech budou na stanovištích připraveny kontejnery pro odkládání velkých rozměrných odpadů, které se nevejdou do běžných popelnic nebo kontejnerů.

Důležité upozornění: velkoobjemové kontejnery na kompostovatelný odpad budou stát pouze na vybraných stanovištích, označených písmenem Z.

Město tímto žádá občany, aby ukládali odpady pouze do přistavených kontejnerů a jen v určenou hodinu a den svozu a řídili se pokyny pracovníků, kteří budou na celý proces dohlížet.

sobota 7. dubna, 8:00 – 12:00 Světlov – u skály Z, Na Valech – obchod Z, Ořechová – dolní konec Z, Lesní – dolní konec Z, Na Vyhlídce – sídliště, Opavská – u sokolovny Z, Opavská – u Vincentina Z, Zahradní x Opavská, Pod Lesem x Sadová Z

sobota 14. dubna, 8:00 – 12:00 Za Zahradami Z, Jesenická Z, Tolstého Z, Babická – pod kapličkou Z, Potoční – parkoviště Z, Barvířská, Příkopy – u policie Z, Olomoucká – u kostelíčka Z, Jiráskova – sídliště Z

sobota 21. dubna, 8:00 – 12:00 Uničovská – sídliště (dvakrát), Komenského x Havlíčkova Z, U Střelnice – u Sitky, Nádražní – u Sitky Z, Jívavská – sídliště Z, Poděbradova – u stadionu Z, Lhotská x Na Bažinách Z, Lhotská – u přejezdu Z, Závodní Z

sobota 28. dubna, 8:00 – 12:00 Dalov Z (střed a oblast u jezírka), Krakořice Z, Chabičov Z, Těšíkov Z, Dolní Z a Horní ŽlebFotogalerie:


« zpět | přehledlogo Stredni MoravaJeseniky  

 

Informační centrum Šternberk

Horní nám. 2, 785 01 Šternberk, tel.: +420 739 486 060

email: info@poznej-sternbersko.cz

 

Turistický informační portál Olomouckého kraje

http://ok-tourism.cz/

Regiony sobě

Národní síť Místních akčních skupin české republiky

http://www.regionysobe.cz/

CZ-PL

Projekt CZ.3.22/3.3.07/14.04462 "Společně za atraktivitami našich regionů" je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007–2013 „Překračujeme hranice“.

 

                                                                                Logo Olomoucký kraj                      

Provoz informačního centra je realizován za finanční podpory města Šternberka.   Na provoz turistického informačního centra finančně přispívá Olomoucký kraj.