Poznej-Šternbersko.cz

česko-polská spolupráce

Okres Prudník

search cal facebook RSS malované mapy

Aktuality

5 / 5 / 2016
Sobotní venkovské trhy navštíví i Albert II.


Venkovské trhy Šternberk zaplní Hlavní náměstí opět v sobotu 7. května. Kromě stánků s jarním zbožím: kytkami, přísadami, balkonovkami, bylinkami apod. se opět můžete těšit na čerstvé ovoce a zeleninu, uzeniny, mošty a další regionální produkty. Vzácnou návštěvou bude Albert II. - poslední z rodu Šternberků, který dětem přiveze hry a soutěže. Svou prezentaci bude mít na trzích odpadová společnost EKO-KOM; děti mohou řádit přímo na svozovém vozidle. Jako tradičně bude vyhlášena soutěž o nejlepší květinovou výzdobu, která pak bude vyhodnocena na podzim. K poslechu zahraje místní kapela Gama. Velké překvapení chystá Střední odborná škole lesnická a stojírenská, ve spolupráci s Domečkem.

Ke stažení:
Fotogalerie:


« zpět | přehledlogo Stredni MoravaJeseniky  

 

Informační centrum Šternberk

Horní nám. 2, 785 01 Šternberk, tel.: +420 739 486 060

email: info@poznej-sternbersko.cz

 

Turistický informační portál Olomouckého kraje

http://ok-tourism.cz/

Regiony sobě

Národní síť Místních akčních skupin české republiky

http://www.regionysobe.cz/

CZ-PL

Projekt CZ.3.22/3.3.07/14.04462 "Společně za atraktivitami našich regionů" je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007–2013 „Překračujeme hranice“.

 

                                                                                Logo Olomoucký kraj                      

Provoz informačního centra je realizován za finanční podpory města Šternberka.   Na provoz turistického informačního centra finančně přispívá Olomoucký kraj.