Poznej-Šternbersko.cz

česko-polská spolupráce

Okres Prudník

search cal facebook RSS malované mapy

UbytováníAutokemp Šternberk - Dolní Žleb

Autokemp Šternberk - Dolní ŽlebŠternberk - Dolní Žleb. Autokemp s možností přespání v chatkách, karavanech (kapacita - 25) nebo stanech (kapacita - 30). Budova sociálních zařízení - oddělené části pro ženy a muže. Obsahuje umyvadla, sprchy, WC, pisoáry. Ale také místnost s automatickou pračkou.
více

 

Hostinec u Havlů Dolany

Hostinec u Havlů DolanyDolany. Hostinec s ubytováním. Kapacita 10 lůžek ve 4 pokojích.
více

 

Hotel Golf Resort Olomouc****

Hotel Golf Resort Olomouc****Dolany - Véska. Hotel s restaurací a golfovým areálem. Vybavení pokojů: televize se satelitními programy, telefon, bezplatné připojení k internetu, trezor, minibar, koupelny s vanou nebo sprchou, fénem a WC. Bezbariérový přístup.
více

 

Hotel M***

Hotel M***Šternberk. Hotel s restaurací a salonkem v centru města. Kapacita je 50 lůžek v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, kterých je dohromady 24. Vybavení pokojů: WC, sprchový kout, SAT-TV, WiFi. Parkování zajištěno. Nekuřácké prostředí, malé zvíře akceptováno. Možno zajištění konferenčních prostor.
více

 

Hotel S-PORT Véska

Hotel S-PORT VéskaDolany - Véska.
více

 

Penzion Flachs Bělkovice

Penzion Flachs BělkoviceBělkovice. Penzion s barem. 4x dvoulůžkový pokoj a 1x čtyřlůžkový pokoj
více

 

Penzion Trattoria Huzová

Penzion Trattoria HuzováHuzová.
více

 

Penzion U Bláhů Dolany

Penzion U Bláhů DolanyDolany. Kapacita 20 lůžek (9 dvoulůžkových s balkonem, WC a sprchovým koutem s možností přistýlky a 1 dvoulůžkový pokoj s balkonem, WC bezbariérovou koupelnou s možností přistýlky. Parkoviště. WiFi.
více

 

Penzion u Hradu

Penzion u HraduŠternberk. Penzion s restaurací. Kapacita 41 lůžek v dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje mají balkón nebo přímý východ do zahrady, sprchu, WC, SAT-TV, telefon a WiFi. Restaurace s krbem, výtečnou kuchyní, barem a salonkem pro 40 osob. Letní terasa, sauna, 2 parkoviště (jedno uzamykatelné).
více

 

Penzion U Zlatého Muflona

Penzion U Zlatého MuflonaŠternberk - Dolní Žleb. Penzion s restaurací. Kapacita 35 lůžek v 9 pokojích. Vybavení pokojů: sociální zařízení, TV, WiFi. Možnosti pobytových balíčků umožňujících turistiku do okolí. Zdarma oplocené parkoviště a úschovna jízdních kol.
více

 

strana: 1 2


logo Stredni MoravaJeseniky  

 

Informační centrum Šternberk

Horní nám. 2, 785 01 Šternberk, tel.: +420 739 486 060

email: info@poznej-sternbersko.cz

 

Turistický informační portál Olomouckého kraje

http://ok-tourism.cz/

Regiony sobě

Národní síť Místních akčních skupin české republiky

http://www.regionysobe.cz/

CZ-PL

Projekt CZ.3.22/3.3.07/14.04462 "Společně za atraktivitami našich regionů" je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007–2013 „Překračujeme hranice“.

 

                                                                                Logo Olomoucký kraj                      

Provoz informačního centra je realizován za finanční podpory města Šternberka.   Na provoz turistického informačního centra finančně přispívá Olomoucký kraj.